Producenci
O firmie

 Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 25-letnim doświadczeniem w handlu artykułami biurowymi, szkolnymi i zabawkami.

        Zajmującą się zaopatrzeniem biur, firm, szkół i przedszkoli we wszelkie artykuły niezbędne do ich sprawnego funkcjonowania. Oferujemy Państwu szeroki wybór artykułów biurowych, papierniczych, służących  utrzymaniu czystości oraz artykułów szkolnych.

            Jako firma rodzinna uczestniczymy osobiście przy każdym zlecanym nam zadaniu gwarantując tym samym najwyższą jakość świadczonych usług. Klient jest dla nas najważniejszy.

            Zdobyte doświadczenie pozwala nam zrozumieć i zaspokoić indywidualne potrzeby Klientów. Zaproponować możemy  Państwu bezpłatny, drukowany katalog zawierający ponad 7000 produktów przydatnych w pracy, oraz internetowy system składania zamówień.

 Oferujemy Państwu:
> atrakcyjne ceny i warunki współpracy
> bezpłatną dostawę
> miłą i kompetentną obsługę gotową do udzielenia pomocy i doradztwa
> realizację zamówień poza katalogowych

            Zdając sobie sprawę z silnej konkurencji panującej w naszej branży jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i konstruktywną krytykę, mając nadzieję, że pomogą nam one doskonalić się dla Państwa. Będziemy wdzięczni za komentarze i sugestie. Prosimy o przesyłanie swoich uwag na adres biuro@hurtownia-kleks.pl . Za każdy komentarz będziemy bardzo wdzięczni i obiecujemy, iż do każdego z nich podejdziemy wyjątkowo poważnie i sumiennie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl